Przeskocz do treści

Umowy o zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków

Szanowni Państwo informujemy, że w zakładce „Dokumenty” dostępne są do pobrania umowy o zaopatrzenie w wodę i odbiór ścieków na terenie Gminy Olszewo-Borki. Umowy dostępne są dla odbiorców, którym zostały wypowiedziane dotychczas obowiązujące umowy podpisane z Ostrołęckim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o., tj. Antonie, Białobrzeg Bliższy, Drężewo, Grabowo, Kordowo, Kruki, Siarki, Łazy, Nakły, Zabrodzie, Olszewo-Borki.

Prosimy o właściwe wypełnienie umów w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, a następnie dostarczenie ich do siedziby ZGK Gminy Olszewo-Borki Sp. z o.o. w organizacji przy ul. Władysława Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo-Borki.

Jednocześnie z uwagi na obecną sytuacje epidemiologiczną prosimy o uprzednie umawianie się na wyznaczony dzień i godzinę poprzez kontakt telefoniczny, celem podpisania umowy.

Umowy dla odbiorców z pozostałych miejscowości, które dotychczas miały podpisane umowy z Gminą Olszewo-Borki zostaną opublikowane w najbliższych dniach.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biuro@zgk.olszewo-borki.pl bądź pod numer telefonu: (29) 761 31 07 wew. 125 od pon. do pt. w godz. od 8:00 do 15:45.

Za wszelkie utrudnienia z tym związane przepraszamy.

Z poważaniem,
Zakład Gospodarki Komunalnej
Gminy Olszewo-Borki Sp. z o.o.
w organizacji.

Skip to content